Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Filter zurücksetzen
 

Kursangebote


220 Kurse gefunden
Nr.
Kategorie
Titel
Datum
Preis CHF
Kontakt / Kursleitende
Status
100
A
13.07.20-16.07.20
CHF1'500.-
101
A
13.07.20-16.07.20
CHF1'500.-
102
A
06.07.20-09.07.20
CHF1'500.-
103
A
13.07.20-15.07.20
CHF680.-
105
A
07.07.20-08.07.20
CHF530.-
108
A
06.07.20-08.07.20
CHF700.-
109
A
06.07.20-08.07.20
CHF660.-
114
A
06.07.20-07.07.20
CHF570.-
115
A
06.07.20-08.07.20
CHF660.-
Wenk Porter Patrizia
pawepo@bluewin.ch
117
A
14.07.20-16.07.20
CHF640.-
119
A
13.07.20-16.07.20
CHF890.-
Glatthard-Knutti Verena
info@verena-glatthard.ch
120
A
06.07.20-08.07.20
CHF660.-
Böhi Christen Brigitte
info@berufs-und-karriereberatung.ch
121
A
13.07.20-14.07.20
CHF600.-
Grolimund Daepp Maja
mgd@majagrolimund.ch

Schmid Urs
usb.schmid@bluewin. ch
122
A
06.07.20-08.07.20
CHF640.-
Schütz Daniel
danschuetz@hispeed.ch
129
A
13.07.20-15.07.20
CHF680.-
130
A
13.07.20-15.07.20
CHF620.-
Amstad Gabriela
gabriela.amstad@phlu.ch
131
A
16.07.20-17.07.20
CHF580.-
132
A
06.07.20-08.07.20
CHF660.-
134
A
13.07.20-15.07.20
CHF630.-
Moser Beatrix Margareta
beratenundmehr@bluewin.ch
135
A
16.07.20-17.07.20
CHF530.-
Sieber Hansjürg
hsieber@sunrise.ch
136
A
09.07.20-10.07.20
CHF590.-
137
A
16.07.20-17.07.20
CHF580.-
Kägi Yvonne
y.kaegi@bluewin.ch
138
A
13.07.20-14.07.20
CHF550.-
Fankhauser Erica
erica@erica-fankhauser.ch
139
A
09.07.20-10.07.20
CHF570.-
140
A
13.07.20-15.07.20
CHF650.-
Monstein Ruth
ruth@ruthmonstein.ch
141
A
08.07.20-10.07.20
CHF650.-
Stockert Norbert
norbertstockert@gmx.de
142
A
13.07.20-15.07.20
CHF710.-
Marti Valentina
vma@baerenstark-club.ch

Haener Alexander
aha@phoenix-resilienz.ch
143
A
13.07.20-14.07.20
CHF530.-
144
A
13.07.20-17.07.20
CHF870.-
147
A
06.07.20-08.07.20
CHF600.-
Raimann Sibylle
raimann@edura.ch
152
A
06.07.20-07.07.20
CHF520.-
Bosshart Marietta
maribo@gmx.ch
153
A
13.07.20-15.07.20
CHF660.-
155
A
16.07.20-17.07.20
CHF570.-
200
B
13.07.20-17.07.20
CHF900.-
201
B
06.07.20-09.07.20
CHF720.-
Ernst-Vaudaux Dorothea
dorothea.ernst@vtxfree.ch
202
B
06.07.20-08.07.20
CHF620.-
Grassmann Susanne
info@dazonline.ch
204
B
13.07.20-15.07.20
CHF850.-
Baumberger-Fischer Ruth
thebaumbergers@gmail.com
206
B
13.07.20-15.07.20
CHF670.-
210
B
09.07.20-10.07.20
CHF590.-
Minelli Michèle
info@mminelli.ch
211
B
13.07.20-15.07.20
CHF600.-
300
C
06.07.20-07.07.20
CHF560.-
Grüter Patrick
office@bildxwerkstatt.ch
302
C
09.07.20-10.07.20
CHF520.-
Keller Daniel
Daniel.Keller@phzg.ch
304
C
08.07.20-10.07.20
CHF650.-
Zgraggen Jerome
jerome.zgraggen@phsg.ch
305
C
06.07.20-08.07.20
CHF650.-
Gada Claudia
claudia.gada@me.com
306
C
09.07.20-10.07.20
CHF550.-
Gada Claudia
claudia.gada@me.com
308
C
13.07.20-15.07.20
CHF630.-
310
C
08.07.20-09.07.20
CHF570.-
Müller-Mistakidis Simela
simela@c-norm.ch

Straub Haaf Beatrice
straub.haaf@bluewin.ch
312
C
06.07.20-10.07.20
CHF950.-
Schaufelberger Jürg
schau@vtxmail.ch

Dürr Christoph
c.duerr@sunrise.ch
313
C
06.07.20-07.07.20
CHF550.-
315
C
15.07.20-17.07.20
CHF770.-
316
C
08.07.20-10.07.20
CHF670.-
317
C
06.07.20-09.07.20
CHF1'860.-
318
C
06.07.20-08.07.20
CHF860.-
Dubs Philipp
philipp@photomundo.ch

Gerussi Renato
renato@photomundo.ch
320
C
14.07.20-15.07.20
CHF570.-
Matter Bernhard
berni.matter@bluewin.ch
400
D
06.07.20-08.07.20
CHF650.-
401
D
09.07.20-10.07.20
CHF580.-
402
D
06.07.20-08.07.20
CHF700.-
Wälti Beat
w.be@me.com
403
D
16.07.20-17.07.20
CHF560.-
Matter Bernhard
berni.matter@bluewin.ch
404
D
06.07.20-07.07.20
CHF520.-
Schürch Gabriela
gabriela.schuerch@phlu.ch
405
D
13.07.20-14.07.20
CHF580.-
Meier Patrick
meierroot@gmail.com
406
D
13.07.20-14.07.20
CHF640.-
Mock-Tributsch Susanne
susanne.mock@tributsch.com
407
D
09.07.20-10.07.20
CHF570.-
Wälti Beat
w.be@me.com
408
D
15.07.20-16.07.20
CHF550.-
503
E
09.07.20-10.07.20
CHF560.-
504
E
13.07.20-15.07.20
CHF710.-
Bühler Danièle
daniele.buehler@rucksackschule.ch
www.rucksackschule.ch

Unbekannt Mitarb.Rucksackschule
507
E
13.07.20-17.07.20
CHF990.-
Schreier-Thurnherr Konrad
kps-media@intergga.ch
509
E
13.07.20-16.07.20
CHF750.-
Füglister Monika
mofuegli@gmx.ch
510
E
06.07.20-08.07.20
CHF670.-
Bischoff Claudia
claudia.bischoff@uzh.ch
511
E
13.07.20-16.07.20
CHF990.-
512
E
06.07.20-10.07.20
CHF950.-
Börlin-Schadt Kathrin
kontakt@atelierquelle.ch
513
E
06.07.20-07.07.20
CHF560.-
514
E
08.07.20-09.07.20
CHF520.-
516
E
09.07.20-10.07.20
CHF550.-
518
E
07.07.20-08.07.20
CHF550.-
Zähner Oliver
ozaehner@gmail.com
519
E
09.07.20-10.07.20
CHF550.-
Zähner Oliver
ozaehner@gmail.com
520
E
16.07.20-17.07.20
CHF570.-
Schwarz Eveline
e.schwarz@5vor12.biz
521
E
09.07.20-10.07.20
CHF620.-
522
E
06.07.20-08.07.20
CHF660.-
Minelli Michèle
info@mminelli.ch
523
E
13.07.20-15.07.20
CHF850.-
Stöckli Franziska
fraenzistoeckli@bluewin.ch
602
F
06.07.20-06.07.20
CHF300.-
Hächler Hess Stephanie
stephanie_m@gmx.ch
603
F
07.07.20-07.07.20
CHF300.-
Hächler Hess Stephanie
stephanie_m@gmx.ch
604
F
13.07.20-14.07.20
CHF550.-
606
F
09.07.20-10.07.20
CHF540.-
608
F
06.07.20-07.07.20
CHF550.-
NN KL noch nicht bekannt
700
G
06.07.20-08.07.20
CHF600.-
Rohrbach Kurt
roton@bluewin.ch
703
G
06.07.20-08.07.20
CHF620.-
706
G
16.07.20-17.07.20
CHF530.-
707
G
06.07.20-08.07.20
CHF650.-
708
G
13.07.20-17.07.20
CHF770.-
709
G
13.07.20-17.07.20
CHF790.-
710
G
06.07.20-10.07.20
CHF830.-
711
G
09.07.20-10.07.20
CHF530.-
Fromm Michael
michaelfromm@me.com
712
G
06.07.20-09.07.20
CHF400.-
Breitschuh Gernot
gernot.breitschuh@music.yamaha.com

Reichel Jean-Luc
luc@reichel.ch
713
G
06.07.20-10.07.20
CHF780.-
714
G
08.07.20-09.07.20
CHF570.-
721
G
06.07.20-07.07.20
CHF610.-
801
H
13.07.20-16.07.20
CHF820.-
807
H
13.07.20-17.07.20
CHF800.-
809
H
13.07.20-16.07.20
CHF760.-
810
H
06.07.20-09.07.20
CHF980.-
811
H
06.07.20-08.07.20
CHF680.-
Luisi Laila
info@letteraetc.ch
812
H
06.07.20-10.07.20
CHF900.-
Negele Karin
nekaz@bluewin.ch
813
H
13.07.20-17.07.20
CHF900.-
Negele Karin
nekaz@bluewin.ch
816
H
13.07.20-15.07.20
CHF650.-
Salvisberg Susanne
textbaustelle@gmx.net
817
H
06.07.20-10.07.20
CHF880.-
818
H
13.07.20-15.07.20
CHF660.-
820
H
06.07.20-08.07.20
CHF670.-
Jensen Hans
info@innojensen.ch
821
H
13.07.20-15.07.20
CHF670.-
Jensen Hans
info@innojensen.ch
822
H
05.10.20-08.10.20
CHF820.-
824
H
06.07.20-10.07.20
CHF860.-
Glünkin Barbara
gluenkin@tragbart.ch
827
H
06.07.20-08.07.20
CHF790.-
Sturzenegger Nicole
nica@nica.ch
www.nica.ch
828
H
13.07.20-17.07.20
CHF860.-
Glünkin Barbara
gluenkin@tragbart.ch
829
H
09.07.20-10.07.20
CHF590.-
Sturzenegger Nicole
nica@nica.ch
www.nica.ch
830
H
13.07.20-15.07.20
CHF790.-
Sturzenegger Nicole
nica@nica.ch
www.nica.ch
832
H
13.07.20-17.07.20
CHF850.-
Rüegg-Hubacher Sabine
sr@schoenguet.ch
www.schoenguet.ch
833
H
06.07.20-09.07.20
CHF930.-
834
H
06.07.20-09.07.20
CHF960.-
Schiegg Verena
v.schiegg@outlook.ch
835
H
13.07.20-15.07.20
CHF680.-
Monteiro Barbara
baramo@icloud.com
836
H
08.07.20-10.07.20
CHF760.-
White Katrin
k.white@bernina.ch

BERNINA Schweiz AG
kurse@bernina.ch
www.bernina.ch
837
H
13.07.20-15.07.20
CHF750.-
838
H
16.07.20-17.07.20
CHF680.-
839
H
06.07.20-08.07.20
CHF780.-
840
H
06.07.20-10.07.20
CHF920.-
Pauli Regina
regina.pauli@gmx.ch
843
H
13.07.20-15.07.20
CHF650.-
844
H
06.07.20-10.07.20
CHF1'100.-
845
H
06.07.20-10.07.20
CHF1'100.-
846
H
13.07.20-17.07.20
CHF1'100.-
847
H
06.07.20-10.07.20
CHF910.-
Brandenberger Christoph
brandy.chr@gmail.com
www.werkideen.ch
850
H
06.07.20-10.07.20
CHF950.-
Sonderegger Baur Nadja
ns@auxbildung.ch
851
H
13.07.20-17.07.20
CHF980.-
Sonderegger Baur Nadja
ns@auxbildung.ch
852
H
06.07.20-10.07.20
CHF1'130.-
853
H
05.10.20-09.10.20
CHF990.-
854
H
13.07.20-17.07.20
CHF960.-
Hunn Christian
christian.hunn@ksz.ch
856
H
13.07.20-17.07.20
CHF990.-
857
H
13.07.20-17.07.20
CHF940.-
Brandenberger Christoph
brandy.chr@gmail.com
www.werkideen.ch
858
H
06.07.20-10.07.20
CHF900.-
Angst Werner
wang@sunrise.ch
859
H
13.07.20-14.07.20
CHF630.-
860
H
13.07.20-15.07.20
CHF690.-
Lototzky Anouchka
anouchka@at21.ch
www.at21.ch
861
H
13.07.20-16.07.20
CHF840.-
Rüegsegger Karin
keramikwerkstatt@bluewin.ch
862
H
06.07.20-08.07.20
CHF810.-
noch freie Plätze
findet statt, hat noch freie Plätze
Warteliste
Copyright swch.ch